Demre‘den: Kekova’ya Tekne Turları

Demre – Kekova tekne turları sayesinde unutulmaz hatıralar biriktireceğiniz eşsiz bir tatil deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Rotalar

Hem eğlen hem dinlen hem de keşfet!

Demre – Kekova tekne turları, yazın en güzel günlerinde sizi heyecan ve eğlence dolu keyifli bir serüvene davet ediyor. Tatiline renk katmak, sevdikleriyle güzel vakit geçirmek ve deniz kokusuna doymak isteyen tatilciler tekne turlarının avantajlarından faydalanıyor. Farklı ilçelerden gelen tatilciler Demre Otogar’dan alınarak Demre Limanı’na ücretsiz olarak transfer ediliyor. Tatilciler konfor içinde tur keyfine başlarken yılın bütün stresi ve iş temposu Demre’nin huzurlu atmosferinde kayboluyor.

Mavinin en güzel tonuyla kucaklaşma vakti…

Demre – Kekova tekne turlarında üç adet tur seçeneği yer alıyor. Tam gün, yarım gün ve balık avı türü olarak bilinen bu üç turun her biri eşsiz güzellikler ve eğlence içeriyor. Likya bölgesinin en önemli antik kentlerinden biri olan Demre’yi keşfeden ziyaretçiler, Noel Baba Kilisesi ve Myra Antik Kenti gibi görülmeye değer yerleri dolaşmanın tadını çıkarıyor.

Balık avı turu ise tatilcilerin doğayla bütünleşirken denizle kucaklaşmasına olanak sağlıyor. Balık avıyla hem stres atan hem de doğayı yeniden tanıyan ziyaretçiler, keyifli bir aktivitenin parçası olmanın tadını çıkarabilirler. Tam gün tur seçeneğinin detaylar kısmında ise gezilecek birbirinden güzel noktalar yer alıyor. Son olarak yarım gün turu, gruba özel tekne turu olarak ön plana çıkıyor. Yemek dahil olmayan bu seçenekte, tatilciler (maksimum 7 kişi olmak kaydıyla) yemek saatini Simena Kalesi’nde geçirerek tarihe ve lezzete doyuyor.

Kekova tekne turları sizi neşeli bir yolculuğa davet ederken Gökkaya Koyu’nda verilen yüzme molaları sayesinde çeşitli su sporları aktivitelerini de gerçekleştirebilirsiniz. Su kayağı, jetski, ringo ve banana gibi aktivitelerle eğlenceye doyan ziyaretçiler tatilden unutulmaz anılarla ayrılıyor!

Yardıma mı ihtiyacınız var?