Kaş‘tan Kekova’ya Tekne Turları

Kaş Kekova tekne turları, bu yaz sizi eşsiz ve büyüleyici bir gezintiye davet ediyor. Tatilini renklendirmek, iyot kokusunu ciğerlerinde hissetmek ve çok eğlenmek isteyen bütün tatilciler tekne turlarının ilham verici neşesinden faydalanıyor. Kekova tekne turları, Kaş bölgesinde yapılabilecek en renkli aktivitelerden biri olarak ön plana çıkıyor. Tatilciler günübirlik tekne turuna katılarak güneşin ve denizin tadını çıkarırken çocuklar da yepyeni serüvenlere adım atmanın heyecanını taşıyacak.

Kaş tekne turu rotaları

Kaş’tan Kekova tekne turları günübirlik program dahilinde gerçekleştiriliyor. Sahil boyunca başlayan turlar, teknelerin sabah saatlerinde misafirlerini alarak çevre koy ve adalara doğru yol almasıyla devam ediyor. Tatilciler bu hareketli etkinliğin tadını çıkarmanın yanı sıra kendilerine tekne kiralayarak belirledikleri koylara doğru özel tekne turu da gerçekleştirebiliyorlar.

Siz, sevdikleriniz ve haritanız… İşte hepsi bu kadar!

Büyüleyici koylarda yüzme molaları verilirken siz ve sevdikleriniz, göreceğiniz yepyeni doğal güzelliklerle tanışmanın heyecanını yaşayacak. Sabah saatlerinde başlayıp günün ilerleyen saatlerine kadar keyifle devam eden turlar, akşam üzeri tatlı bir yorgunlukla tamamlanıyor.

Kaş tekne turları arasında ise en çok tercih edilen günübirlik tur ”Kaş – Kekova Tekne Turu” olarak göze çarpıyor. 2 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Kekova’nın eşsiz denizinin tadını çıkartabilir, tarihi mekanları ziyaret ederek unutulmaz hatıralar biriktirebilirsiniz. Meis Adası ve Kaputaş Mavi Mağara’ya yapılan günübirlik turları da deneyebilir, eğlencenin doruğuna ulaşabilirsiniz.

Ayrıca akşam saatlerinde düzenlenen yemekli mehtap turlarında hem çok eğlenceli hem de romantik dakikalar yaşayabilirsiniz!

Şimdi tatil zamanı, şimdi yeryüzü cennetine ulaşma zamanı…

Yardıma mı ihtiyacınız var?