Olimpos‘tan Kekova’ya Tekne Turları

Mavinin koynuna keyifli yolculuk…

Tatil rotanız hazır mı? O zaman bu rotaya Olimpos Kekova tekne turlarını dahil ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Başlangıç noktası Olimpos olan turlar, ağaç evlerden sizi alır, Demre Limanı’na giderek ilerler. Tatilciler bu eşsiz manzaranın keyfini çıkarırken dileyen ziyaretçiler tam gün ya da yemekli tur seçeneklerine de dahil olabiliyor.

Olimpos tekne turu rotaları

Tekne turu bitiminde Noel Baba Kilisesi ve Myra Antik Kenti’ni keşfet!

Olimpos tarihi dokusunu ziyaretçilerine cömertçe sunarken tatilciler renkli anılar biriktirmenin keyfini yaşıyor. Daha önce Demre’ye gelmemiş olanlar ise Olimpos’tan Demre’ye nasıl ulaşabilirim konusunu sıklıkla araştırıyor çünkü bazı tatilciler Demre’ye kendileri ulaşarak tura bu noktadan katılmayı tercih ediyor.

Eğlence, doğa ve huzur… Kekova tekne turu sayesinde siz ve sevdikleriniz unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Yıllar sonra bile keyifle anılacak fotoğraflar çekebilir, yılın stresinden tatil neşesi sayesinde arınabilirsiniz!

Çünkü şimdi rotanızı mavi sulara çevirme zamanı, çünkü şimdi Olimpos – Kekova tekne turları zamanı…

Tatile çıkmak için en çok ihtiyaç duyulan şey nedir?

Lokasyonları işaretlenmiş bir harita mı? Sağlam bir pusula mı? Yoksa dolu dolu bir valiz mi?

Elbette ki heyecan ve neşeyle oluşturulmuş bir yolculuk rotası!

Olimpos – Kekova tekne turları size eğlencenin, maceranın ve tarihi birikimin yer aldığı dolu dolu bir tatil süreci vadediyor. Olimpos’tan başlayan tekne turları, tatilcileri hem çok renkli hem de serüven dolu bir seyahate çıkarıyor. Olimpos’un tarih kokan atmosferi doğal güzelliklerinin eşsiz görkemiyle birleşerek tatilcilerin karşısına çıkıyor. Yılın stresinden ve temposundan uzaklaşmak isteyen herkes, Olimpos – Kekova tekne turlarının ilham verici gezintisinden faydalanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?