Hakkımızda

“Deniz mavisinde kaybolmayı öğrenirsen hiçbir zaman kaybolmazsın.”

Biz Kimiz?

Pozitif enerjiyle dolu, deniz tutkunu, genç ve dinamik bir ekibiz. 1994 yılından beri faaliyet göstermekle birlikte bu tarihten önce de kendimiz, arkadaşlarımız ve ailelerimiz için deniz yolculukları düzenlemekteydik.

Tutkumuz zaman içinde bir yaşam biçimine dönüştü.

Hedeflerimiz

Öncelikli olarak genç insanlara yönelik keyifli mavi yolculuklar ve geziler organize ediyoruz. Bunun yanında gençler ve yetişkinler arasında yelkenciliği popüler hale getirmek istiyoruz.

Seyahat severleri sıkıcı otel konseptinden kurtararak tatillerini iyi geçirmeleri için onlara daha farklı yollar gösteriyoruz!

Kim bizimle yelken açar?

Sadece memnun müşteriler ;)

Eğlenmek, tatillerini ilginç bir şekilde geçirmek ve yaşamlarında yeni bir şeyler deneyimlemek isteyen 18 ila 35 yaş arasındaki insanları hedefliyoruz.

Olumlu görüşleriniz sürekli gelişim için bizi motive ediyor ve size daha fazla bilgi sunmaya her gün hazırız!

Kekova bölgesini ziyaret eden herkese sorabilirsiniz; buranın büyüsünün suyun üzerinde ve de altında olduğunu kabul edeceklerdir. Bu bölge, bir teknede gezebileceğiniz, kristal berraklığında bir denizin üzerinden geçebileceğiniz ve bir gün içinde bir dizi adayı, ıssız koyları ve dünya standartlarında şnorkel noktalarını ziyaret edebileceğiniz dünyanın nadir yerlerinden biridir.

Kekova’da, yüzünüze vuran güneşi elinizde bir içki ile seyredecek, Haluk Levent’in ünlü Akdeniz Akşamları şarkısını en sonunda Akdeniz’de yaşayacaksınız. Simena Kalesi’nin tarifinde daima bir tekne (ve buz gibi bir bira… iki ya da üç) bulunmaktadır. Herkes, mükemmel bir mavi tur günü yaşama fırsatı bulacak.

Kekova Tekne Turları herkes için bir şeyler sunmaktadır. Maksimum eğlence için kusursuz bir şekilde hazırlanmış günlük geziler listesine göz atabilir veya size özel yat kiralama ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayallerinizdeki mavi yolculuğu yaşamanız için yardıma hazırız.

Şimdi mavi yolculuk zamanı!

Yardıma mı ihtiyacınız var?