Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yelkencilik konusunda tutkulu, enerji dolu, kararlı ve dinamik bir ekibiz. Daha önce kendimiz, arkadaşlarımız ve ailelerimiz için yolculuklar düzenlememize rağmen 1994 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

Şimdi tutkumuzu bir yaşam tarzına dönüştürdük ve bunu Akdeniz kıyılarını keşfetmeye hazır benzer arayışlardaki konuklarımızla paylaşmayı umuyoruz.

Hedeflerimiz

Bölgenin sunduklarını en iyi şekilde görmek isteyen maceraperest insanlar için Mavi Yolculuk turları ve tekne turları düzenlemeyi hedefliyoruz. Ortak veya özel tekne gezileri, kara turları ve kabin konaklamalarını ve hatta kişisel bir mürettebatla kendi tekne kiralamanızı içeren bir dizi hizmet sunarak herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı umuyoruz. Yelkenciliği genç yetişkinler arasında yaygınlaştırmayı ve su üzerinde heyecan verici yolculuklar yapmayı umuyoruz.

Tipik otel konseptine meydan okuyor, gezginlere tatillerini alternatif ve daha iyi yollarla nasıl geçireceklerini göstermek istiyoruz!

Kim bizimle yelken açar?

Müşterilerimizin çoğunluğu eğlenmek, tatillerini ilginç bir şekilde geçirmek ve eşsiz deneyimler yaşamak isteyen genç, girişken gezginler. Özel gezilerimiz ve kiralama hizmetlerimiz, deniz üzerinde olağanüstü ve lüks bir konaklama arayanları da cezbetmektedir.

Sonuçta, yüzmek için en bakir alanları ve Kekova’nın en ünlü tarihi yerlerini keşfetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kekova’yı ziyaret eden herkese sorun; bu bölgenin cazibesinin hem suyun üstünde hem de altında olduğu konusunda sizinle hemfikir olacaklar. Kekova, bir yat üzerinde kristal berraklıktaki suları keşfetmek ve sadece bir günde adaları, ıssız koyları, antik kalıntıları ve birinci sınıf şnorkelli yüzme noktalarını ziyaret edebilmek için Türkiye’nin en iyi destinasyonlarından biridir.

Elinizde içkinizle çarpıcı turkuaz sularda yelken açarken, ılık ve parlak güneşin altında Akdeniz yaşam tarzını deneyimlemeyi vadediyoruz.

Kekova tekne turlarında herkesin aradığı tatilden bir şeyler bulabilmesi için her ihtiyaca cevap veren çeşitli hizmetler sunuyoruz. Mükemmel seyahatinizi oluşturmak için heyecan verici günlük geziler listemize göz atın veya lüks bir özel yat kiralama konusunda bizimle iletişime geçin!

Hayalinizdeki Mavi Tur yolculuğunu yaşamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şimdi denizden vitamin alma zamanı!