Seyahat acentası ve tur operatörü olarak TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi ve A-8812 numaralı lisansa sahip olmaktan gurur duyuyoruz. A grubu seyahat acentesi listesinde yer alan acentemiz yılda 10.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Önceliğimiz, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarının karşılanması ve unutulmaz ve keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır. Harika müşterilerimiz sayesinde, yakın zamanda TripAdvisor’dan Mükemmellik Sertifikası aldığımız için minnettarız. Ek olarak, İletişim ve Yorumlar sayfamızı incelemek için lütfen bir dakikanızı ayırın.

Biz Kimiz?

Yelkencilik konusunda tutkulu, enerji dolu, kararlı ve dinamik bir ekibiz. Daha önce kendimiz, arkadaşlarımız ve ailelerimiz için yolculuklar düzenlememize rağmen 1994 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

Şimdi tutkumuzu bir yaşam tarzına dönüştürdük ve bunu Akdeniz kıyılarını keşfetmeye hazır benzer arayışlardaki konuklarımızla paylaşmayı umuyoruz.

Hedeflerimiz

Bölgenin sunduklarını en iyi şekilde görmek isteyen maceraperest insanlar için Mavi Yolculuk turları ve tekne turları düzenlemeyi hedefliyoruz. Ortak veya özel tekne gezileri, kara turları ve kabin konaklamalarını ve hatta kişisel bir mürettebatla kendi tekne kiralamanızı içeren bir dizi hizmet sunarak herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı umuyoruz. Yelkenciliği genç yetişkinler arasında yaygınlaştırmayı ve su üzerinde heyecan verici yolculuklar yapmayı umuyoruz.

Tipik otel konseptine meydan okuyor, gezginlere tatillerini alternatif ve daha iyi yollarla nasıl geçireceklerini göstermek istiyoruz!

Kim bizimle yelken açar?

Müşterilerimizin çoğunluğu eğlenmek, tatillerini ilginç bir şekilde geçirmek ve eşsiz deneyimler yaşamak isteyen genç, girişken gezginler. Özel gezilerimiz ve kiralama hizmetlerimiz, deniz üzerinde olağanüstü ve lüks bir konaklama arayanları da cezbetmektedir.

Sonuçta, yüzmek için en bakir alanları ve Kekova’nın en ünlü tarihi yerlerini keşfetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.