Bize Ulaşın

Mükemmel tatili bulmanıza yardımcı olabileceğimizden emin olmak istiyoruz. Herhangi bir konuda sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak, e-posta yoluyla veya sadece bizi arayarak uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.

Bize mail gönder

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Rezervasyonum Hakkında SSS

Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz, özellikle bizim tarafımızdan rezerve edilen uçuşları değiştirmeniz gerekiyorsa, lütfen mümkün olan en kısa sürede bize bildirin.

Uçuş değişiklikleri, yapılacak değişikliklere ve biletin düzenlenip düzenlenmediğine bağlı olarak genellikle ekstra havayolu maliyetlerine neden olur.

Rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekiyorsa, lütfen mümkün olan en kısa sürede bize bildirin. Bu yazılı olarak zorunludur ve geçerli olabilecek herhangi bir iptal ücretiyle ilgili olarak rezervasyon koşullarına bakmalısınız. Normalde, son bakiyenin vadesi gelmeden iptal ederseniz, depozito ve sigorta primi iade edilmez, ancak genellikle gelecekteki bir seyahatinizde kullanmanız için bakiyenizi tutabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen SAILNSTAY TRAVEL ile iletişime geçin. Nihai bakiyeniz ödendikten sonra, rezervasyon koşullarında özetlenen bir ücret ölçeği vardır. Rezervasyonunuzu farklı bir tatile veya yolcuya devretmek isterseniz, mevcut tatilinizin son bakiyesi dolmadan önce bizimle iletişime geçmelisiniz ve bunun için SAILNSTAY TRAVEL tarafından herhangi bir ücret talep edilmez. Ancak herhangi bir değişiklik, yerel tedarikçiler veya havayolları tarafından alınan ek ücretlere tabidir. Nihai bakiyenin ödenmesinden sonraki transferler, iptal ve yeniden rezervasyon olarak sınıflandırılır. İptaller veya transferler için lütfen Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçin.

Birçok tatil için pasaport bilgilerinize ve bazen diğer kişisel bilgilerinize ihtiyacımız var. Bu, yerel makamlara kayıt için veya sınır geçişleri için olabilir. Bazı havayolları artık Gelişmiş Yolcu Bilgileri olarak bilinen tam pasaport bilgilerini de istiyor. Pasaport bilgileriniz seyahatten önce değişirse, bize yeni bilgileri sağlamanız gerekir.

SAILNSTAY – Demre Ofis

 • E-Posta

  info@sailnstay.com

 • FAX

  +9 0242 871 3388

 • Adres

  SAILNSTAY

  Alakent Mah. Karabucak Cad. No:13/1
  07570 Demre, Antalya

SAILNSTAY – Andriake Limanı

 • E-Posta

  hoho@sailnstay.com

 • FAX

  +9 0242 871 3388

 • Adres

  SAILNSTAY – HOHO Tekne Bilet Ofisi

  Büyükkum, Çayağzı Yolu,
  07570 Demre/Antalya, Türkiye

SAILNSTAY – Kapadokya Ofis

 • E-Posta

  info@sailnstay.com

 • FAX

  +9 0242 871 3388

 • Adres

  SAILNSTAY – Kapadokya

  Isalı-Gaferli-Avcılar Mah, Demirhan Sk. no:4/a,
  50180 Göreme/Nevşehir Merkez/Nevşehir