Kekova Tekne Turları

Antalya’dan Fethiye’ye uzanan Türk Akdeniz kıyı şeridi cennetse, Kekova çevresinde bir tekne turu kesinlikle cennetten ötedir!

Çarpıcı Kekova bölgesini keşfederceğiniz eğlenceli ve aksiyon dolu bir tekne macerasına atılarak Türkiye ziyaretinizi unutulmaz kılın.

Doğa, tarih, rahatlama, fotoğraf çekme fırsatları veya kristal berraklığındaki sular, aradığınız ne olursa olsun, herkes için bir şeylerimiz var. Örneğin Likya tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Simena Kalesi‘ne veya Kekova Batık Şehri‘ne bir geziye ne dersiniz? Deniz sevenlere sunduğumuz, yüzmek ve şnorkelle dalmak için ideal olan, derin ve turkuaz sularıyla keşfedilecek sayısız muhteşem koyumuz bulunuyor.

Konforlu teknemizde en iyi zamanı geçirmenizi sağlayacak deneyimli ekibimizin emin ellerinde olacaksınız.

Öyleyse ne bekliyorsunuz? Bugün rezervasyon yapın! Size en uygun güzergahı bulmak için aşağıdaki tekne turlarımızı inceleyebilirsiniz.

Kekova’ya Demre, Üçağız ve Kaş limanından kalkan günlük tekne turları sunuyoruz. Ya da daha uzaklarda kalıyorsanız, Olympos veya Antalya‘dan bir kara turuna bile katılabilirsiniz. Kaş‘tan da turlar sunuyoruz.