Kaş’tan Kekova’ya Tekne Turları

Kekova’ya yapacağınız tekne turu için başlangıç noktası olarak turistik kasaba Kaş’ı seçetiğiniz için hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Muhteşem sahil şeridi, hareketli şehir merkezi, tarihi kalıntıları ve muhteşem dağ manzarasıyla ünlü. Üstelik unutulmaz tekne gezinizden önce veya sonra keşfedilecek çok şey var.

Kaş-Kekova gezisi kıyı şeridi boyunca başlar ve çarpıcı Kekova bölgesine ulaşmadan önce birkaç koyda durur. Burada öne çıkan yerler arasında Simena Kalesi’nin tarihi yerleri ve Kekova Batık Şehri başta gelmektedir. Bu gezide ziyaret edeceğiniz çarpıcı koylar dinlenmek ve keşfetmek için idealdir. Örneğin Kekova su altı kalıntıları arasında nadir yüzme şansı sunan Tersane Koyu‘nu ve güzel suları ve deniz yaşamıyla sizi büyüleyecek Akvaryum Koyu‘nu ele alalım.

Bu macerayı tatiliniz için mükemmel bir seçenek olarak görüyorsanız aşağıda rezervasyon olanaklarını ve çok daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz.

Kaş tekne turu rotaları

Siz, sevdikleriniz ve mayolarınız… tek ihtiyacınız olan bu!

Kaş-Kekova tekne turu sizi bölgenin önde gelen aktivitelerinden biri olan bu eşsiz ve şirin yaz gezisine davet ediyor. Hem yetişkinler hem de gençler için uygun olan Akdeniz çevresindeki bu macera sırasında görülecek ve yapılacak çok şey var. Büyüleyici koylardaki yüzme molalarında siz ve sevdikleriniz enfes doğanın tadını çıkarırken özel geziler için sağlanan şnorkel ve yüzme malzemeleri sayesinde su altı keşfi yapma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca Likya’nın bazı antik şehirlerinden tekneyle geçerken bölgendeki kalıntıları görmenizi ve tarihini daha iyi öğrenmenizi sağlayacağız.

Şimdi eğlenmenin, rahatlamanın ve cennette geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanın tam zamanı!

Ek Bilgiler

Kaş-Kekova tekne turları bir günlük bir programdır ve koylardan birinde verilen lezzetli bir öğle yemeğini içerir.

Aileniz ve arkadaşlarınızla gerçekten unutulmaz bir deneyim için, Kekova çevresinde özel tekne turu teklifimizden yararlanabilirsiniz.