Akdeniz sahil şeridinde gerçekten özel bir tekne turu için Demre’deki tekne kiralama seçeneklerimizden yararlanın.

Tarım kenti Demre, yüzlerce inci beyazı seranın yanı sıra eşsiz sahil şeridi manzarasıyla büyüleyici bir ilçedir. Andriake Limanı (şimdi Likya Medeniyetleri Müzesi) ve antik Myra‘nın kaya mezarları gibi antik kalıntılarıyla da ünlüdür.

Öyleyse, size daha fazla özgürlük, eğlence ve keşfetme yeteneği sağlayan nihai tekne gezisi için yola çıkmak için daha iyi bir yer var mı? Bu, sunduğumuz günlük tekne turlarından bir adım daha ötede. Çünkü önceden belirlenmiş bir güzergah yerine ziyaret etmek istediğiniz yerlere ve orada ne kadar kalmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Teknelerimiz, teknede konforlu ve dinlendirici bir konaklama geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Güvenliğinizi ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır kişisel bir ekip ile kristal berraklığındaki suların keyfini çıkarmaya ve yaz güneşini hissetmeye odaklanabilirsiniz.

Akdeniz kıyı şeridindeki en güzel destinasyonlardan bazılarını keşfetmenin en iyi yolu için, Kaş yat kiralama hizmetimizden yararlanın.

Sizden ve arkadaşlarınızdan başka hiçbir misafiriniz olmadan teknemizde hayatınızın en güzel anlarını yaşayın. Güvenliğinizi sağlayan ve sizi cennet gibi yerlere götüren 3 mürettebatımızın tüm dikkatini alın.

Donanımlı teknemiz lüks ve konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Nereye gideceğinize ve ne kadar kalacağınıza karar vermek sizin elinizde.

Nefes kesen sahil manzarasına sahip olan Kaş, vardığınız anda içinizi ısıtan harika bir turizm kasabasıdır. Limanağzı, İnönü Koyu, Kekova gibi alanlar bölgeyi tekneyle keşfetmek için mükemmel başlangıç noktaları…