Akdeniz sahil şeridinde gerçekten özel bir tekne turu için Demre’deki tekne kiralama seçeneklerimizden yararlanın.

Tarım kasabası Demre, yüzlerce inci beyazı seranın yanı sıra kıyı şeridinin eşsiz manzarasına sahip, başlı başına büyüleyici bir ilçedir. Ayrıca Andriake limanı (şimdiki Likya Medeniyetleri Müzesi) ve Myra kaya mezarları dahil olmak üzere antik kalıntıları ile ünlüdür.

Öyleyse, size daha fazla özgürlük, eğlence ve keşfetme yeteneği veren nihai tekne gezisine çıkmak için Demre iyi bir yer. Bu, sunduğumuz günlük tekne turlarından bir adım daha ötede. Çünkü önceden belirlenmiş bir güzergah yerine ziyaret etmek istediğiniz yerlere ve orada ne kadar kalmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Teknelerimiz, gemide rahat ve dinlendirici bir konaklama geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır. Güvenliğinizi ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır kişisel bir ekip ile kristal berraklığındaki suların keyfini çıkarmaya ve yaz güneşini hissetmeye odaklanabilirsiniz.

Akdeniz kıyı şeridindeki en güzel destinasyonlardan bazılarını keşfetmenin en iyi yolu için, Kaş yat kiralama hizmetimizden yararlanın.

Sizden ve arkadaşlarınızdan başka hiçbir misafiriniz olmadan teknemizde hayatınızın en güzel anlarını yaşayın. Güvenliğinizi sağlayan ve sizi cennet gibi yerlere götüren 3 mürettebatımızın tüm dikkatini alın.

Donanımlı teknemiz lüks ve konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Nereye gideceğinize ve ne kadar kalacağınıza karar vermek sizin elinizde.

Nefes kesen sahil manzarasına sahip olan Kaş, vardığınız anda içinizi ısıtan harika bir turizm kasabasıdır. Limanağzı, İnönü Koyu, Kekova gibi alanlar bölgeyi tekneyle keşfetmek için mükemmel başlangıç noktaları…