Demre’de güvenilir bir tekne kiralama hizmeti mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli ve mükemmel donanımlı teknelerimizden başka bir yere bakmayın.

Türk Rivierası’nı ziyaret etmek için şimdiden iyi bir seçim yaptınız. El değmemiş koyları, muhteşem sahil şeridi, tatlı yeşil dağları ve tonlarca tarihi ile bölgenin herkese sunabileceği bir şeyler var. Eski Myra olarak bilinen Demre’de, bölge antik kalıntılar, plajlar, yürüyüş parkurları ve pırıl pırıl mavi bir sahil şeridi ile çevrilidir.

Demre’yi ziyaret eden birçok tatilci bölgeyi denizle keşfetmek için planlanmış bir güzergahı tercih ediyor. Bazıları ise daha kişiye özel bir organizasyonu ve daha fazla seçim özgürlüğüne sahip olmayı arzu ediyor. Su üzerinde keyifli bir gün geçirmek için teknelerimiz ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğundan aşağıdaki önerilerimizi incelemenizi öneririz.

Akdeniz’in safir rengi sularında yelken açarken, şık, konforlu kabinlerimizin tadını çıkaracak, dinlenmek ve eğlenmek için size özel geniş alanlarımız sayesinde lüks içinde seyahat edeceğinizi garanti ediyoruz. Siz arkanıza yaslanıp doğanın ve yüzme noktalarının tadını çıkarırken, bölgedeki en iyi manzaralardan bazılarını keşfederken, ekibimiz her türlü ihtiyacınızı karşılamaya hazır olacak.