Demre’den Kekova’ya Tekne Turları

Türkiye’deki tatilinize heyecan verici bir katkı sağlamak için, Antalya ili Demre’den başlayarak Kekova bölgesini keşfederek birçok aksiyon dolu tekne turu sunuyoruz.

Demre limanından kalkan tüm turlar ile Kekova bölgesine ulaşmak sadece 25 dakika sürdüğü için cennete çok kısa sürede ulaşacaksınız. Gezi boyunca tekne sizi Esmeralda Koyu ve sunulan su sporları aktiviteleri ile popüler Gökkaya Koyu gibi sayısız muhteşem koylara götürecektir. Kekova’ya bir ziyaret, 2000 yılı aşkın bir süre önce meydana gelen bir depremin neden olduğu su altı kalıntılarıyla ünlü Batık Şehir‘e uğramadan yapılmamalıdır. Bir diğer durak Simena Kalesi, tepeye kısa bir yürüyüş yaparsanız, bölgenin nefes kesen panoramik manzarasıyla ödüllendirileceksiniz.

Tam günlük paylaşılan tur, dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak için ideal bir seçimdir. Bununla birlikte, arkadaşlarınız ve ailenizle lüks ve ayrıcalık arıyorsanız, size özel bir teknede mürettebatımızın tüm dikkatini vereceği yarım günlük veya tam günlük özel bir turu tercih edin. Emin olun, asla unutamayacağınız bir yolculuk olacak.