Kaş Yat Kiralama

Akdeniz kıyılarına yakın unutulmaz bir deneyim için lüks bir özel yat kiralama hizmetini tercih edin. Sahil kasabası Kaş’tan başlayarak, Akdeniz’in turkuaz sularında maceralı bir tura çıkmak için daha iyi bir yer yok.

Eski bir balıkçı köyü olan Kaş, artık doğa, dinlenme ve heyecan arayan birçok turisti kendine çekiyor. İlginç boyutuna rağmen, şehir hareketlidir; butik dükkanlar ve hediyelik eşyalarla dolu tepelik sokaklar, kafeler, antik kalıntılar ve çakıllı plajlar gibi keşfedilecek çok sayıda ilginç yer vardır. Liman, turlara hazırlanan guletleri seyretmek, batık enkazları keşfetmek için yola çıkan dalgıçları, hatta teknelerin üzerinden inen bir yamaç paraşütünü izlemek için keyifli bir yerdir.

Yatımızdaki bu özel kiralama hizmetini seçerek, sunduğumuz herhangi bir turun üstünde ve ötesinde hizmet vereceğiz. Güvenilir ekibimiz, size gününüzü uygun gördüğünüz şekilde geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz özgürlüğü tanırken hizmetinizde olacak. Bu kişiye özel gezi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmayı ve gününüzü olabildiğince unutulmaz kılmayı umuyoruz.

Albat-rosq yatı özellikle kristal berraklığındaki sularda Antalya ve çarpıcı Kekova bölgesi gibi popüler yerlere yelken açmak için harika bir seçimdir. Daha büyük gruplara hizmet verebilen tekne, güvenli ve konforlu bir yolculuk için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır.

Yatın hareket halindeki resimlerine göz atmak için zaman ayırın ve bunun sizin için uygun bir tekne olup olmadığını öğrenin!