Üçağız’dan Kekova’ya Tekne Turu


Üçağız limanı, Kekova’nın koylarına ve adalarına yapılacak maceralı bir tekne turu için ideal bir kalkış noktasıdır. Bu büyülü bölgede zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için mükemmel bir konuma sahiptir. Ayrıldıktan kısa bir süre sonra Kekova ve çevresinin eşsiz tarihine ve nefes kesici güzelliğine kendinizi kaptıracaksınız.

Üçağız – Kekova Turu, turkuaz sular, eşsiz yerler, muhteşem doğa manzarası, macera, ağız sulandıran yemekler ve sosyalleşme ile unutulmaz bir gün olacak. Bölgedeki ziyaret edilecek en çarpıcı koyları özenle seçtik. Muhteşem Tersane Koyu’nun keyfini çıkaracak, hatta Kekova’nın sualtı kalıntıları arasında ender bulunan bir yüzme şansına sahip olacaksınız. Simena Kalesi’ne değerli bir ziyaret için tekneden inmeden önce Kekova Batık Şehri’nden de geçeceksiniz. Burada Kekova bölgesinin panoramik manzarasını seyredebilirsiniz. Bu nefes kesici manzaralar, su üzerinde muhteşem bir gün için mükemmel bir gün sonudur.

Bu güzergah sizin için mükemmel görünüyorsa, sadece arkadaşlarınız ve ailenizle bu unutulmaz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Özel tekne turlarımız, tüm tekneyi size vererek, bu nefes kesici manzaraların ve maceralı durakların keyfini konfor ve ayrıcalık içinde çıkarmanızı sağlar. Özel turlarımız size en önemli kişilerle ömür boyu anılar biriktirme şansı verecektir.