Kekova Kabin Kiralama

Mavi Yolculuk kabin kiralama turunuzu rezerve etmeye hazır mısınız?


Hangi rotayı seçeceksiniz? Kaş’tan Kekova’ya gidiş-dönüş mü olacak? Yoksa Demre’den Kaş’a veya tam tersi mi olacak? Paranızın karşılığını en iyi şekilde alın ve Kekova’nın size sunduklarını dört gözle beklemeye başlayın. Kabin kiralama hizmetimiz
en iyi destinasyonlar, büyüleyici kristal berraklığındaki sular, fiyata dahil yemekler ve eğlence ile tatilinize bir enerji ve heyecan kıvılcımı katacak.

Kabin kiralama hizmeti, size özel bir tekne kiralamaya gerek kalmadan bölgedeki en doğal ve tarihi noktalardan bazılarını deneyimleme şansı verir, bu da tatilinizin tadını daha uygun fiyatlı ve renkli bir şekilde çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Dahası, paylaşılan bir Mavi Yolculuk turunda, farklı kültürlerden diğer konuklarla etkileşime girebilir ve hatta belki de ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurabilirsiniz!

Birkaç günden bir haftaya kadar süren çeşitli paketlerle size birçok seçenek sunuyoruz. Akdeniz’in Türk kıyılarının harikalarına tanıklık etmek ve keşfetmek için birçok fırsat sunuyoruz.

Tekneye atlayın – Akdeniz’in en güzel mavi tonlarına doğru yolculuk yapma zamanı!

Daha eğlenceli bir Mavi Tur yolculuğu! Seyahatin cazibesini kucaklayın, mavi ve sakin dalgalardan en iyi şekilde yararlanın.

Bu yolculuğun maceraya olan tutkunuzu ateşlerken sağlıklı yaşam ve huzur duygularını uyandıracağını umuyoruz!

8 kabinli yatımızda kabin kiralama hizmetini tercih ederek birçok harika noktaya güvenle yola çıkabilirsiniz. Tekne arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkarmanızı bekleyen el değmemiş koyları ve fotojenik manzaraları keşfetmek için bolca zamanınız olacak.

Kabin kiralama kişi başı fiyatlandırıldığından, ne olursa olsun bütçenize sadık kalabilirsiniz.