Kekova Mavi Tur

Kekova Mavi Turuna çıkmadan önce size bir resim çizelim…

Hayatınızı her sabah yeniden başlayan sonsuz bir yolculuk olarak düşünün. Yine de, yoğun hayatımızın koşuşturmacasında kaybolmak kolaydır. Uyan, ye, çalış, ye, uyu, tekrar et. Muhtemelen çoğu gün çalışıyorsunuz ve pek çok kişi gibi, sonunda yaz tatiliniz için ayrılabileceğiniz günü özlüyorsunuz. Bu nedenle, size içimizdeki en iyiyi ortaya çıkaran ve size tamamen farklı ve yeniden enerji veren bir deneyim sunabilecek farklı bir yolculuk türünden bahsetmek istiyoruz. Tabii Mavi Yolculuk olarak da bilinen Mavi Tur’dan bahsediyoruz. Bu, size birkaç gün boyunca benzersiz bir yelkenli rotasını keşfetme şansı veren özel bir seyahat türüdür.

Mavi Yolculuk, doğanın en güzel ve gizli noktalarından bazılarını keşfetmenize, bozulmamış koylarda rahatlamanıza ve yüzmenize, arkadaşlarınız ve ailenizle, hatta kendi başınıza eşsiz bir tatil yaşamanızı sağlar! Tatilciler, ortak kabin kiralama ve özel tekne kiralama gibi çeşitli hizmet seçeneklerinden yararlanarak rahat bir şekilde dinlenebilme imkânı buluyor. Bir gün yeterli olmadığında, bunun yerine birkaç gün süren bir paket seçtiğiniz için memnun olacaksınız, bu da size ferahlatıcı deniz melteminin ve muhteşem mavi denizin tadını çıkarmak için daha fazla zaman tanıyor.

Mavi Yolculuk, huzuru, heyecanı ve doğayı içinde barındıran eğlenceli bir tatil olarak özetlenebilir.

Akdeniz’de Mavi Yolculuk artık hayal olmak zorunda değil. Bu eşsiz tekne yolculuğunu yaşarken tek bir seçeneğe sıkışmış hissetmenize de gerek yok. Deniz üzerinde kendinize birkaç günlük bir kabin kiralama seçeneği tercih ederek seyahatinizi daha heyecanlı ve değerli hale getirebilirsiniz. Kabin kiralama hizmeti, size diğer ülkelerden gelen misafirlerle tanışma şansı verdiği ve deneyimlerinizi yeni arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz için tek başına seyahat edenler için de mükemmeldir.

Kabin kiralama turuna katılarak, 16 kişiye kadar olan ve konforlu kabin yatakları içeren bir teknede kişi başı ödeme yaparsınız. İki kişilik bir kabinde, odanızı aynı cinsiyetten biriyle paylaşacaksınız.

Nihayetinde Mavi Yolculuk gezileri çok daha keyifli ve erişilebilir hale geldi. Öyleyse ne bekliyorsunuz! Mavi Yolculuk kabin kiralama turlarımıza göz atın ve hayalinizdeki tatilin tadını çıkarmaya hazırlanın!

Büyük şehirlerin karmaşasından ve kalabalığından yorulanlar, Mavi Yolculuk ile kendilerini yeniden bulacaklar. Daha da özel bir yolculuk için, mahremiyet, konfor ve lüks arayan bir tatilci olarak, özel yat kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz, size özel tekne ile bu hizmetten yararlanarak tatilinizde unutulmaz anıları paylaşabilirsiniz. Herkes paylaşmayı sevmez, değil mi!

Tam donanımlı yatımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinde nihayet huzur, heyecan ve arzunun keyfini çıkarabilirsiniz. Eşsiz bir rota boyunca güzel koyları keşfederken yemek yemenin, müzik dinlemenin ve güvenli bir tatil ortamının tadını çıkarın. Mavi Yolculuk inanılmaz.