Kekova Özel Yat Kiralama

Lüks, eğlence ve dolu dolu bir tatil…

Tüm bunlara aynı anda sahip olmayı kim istemez?

Özel ve yatılı yat kiralama hizmeti, sizi ve sevdiklerinizi huzurun ve neşenin kucaklaştığı keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz konaklamalı tekne turu servisinde tekne personeli ve tüm donanımlara sahip olan yat seçeneği siz değerli misafirlerimize mavi turun konforunu yaşatıyor.

6 double kabin, kendine ait duş ve WC seçeneği, klima rahatlığı ve daha pek çok olanağıyla fark yaratan özel yat kiralama hizmeti, size hayallerinizdeki tatil imkanını sunuyor. Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderi, sandalye ve servis takımı bulunan yatımız, 10 deniz miline erişen kapasitesiyle büyülüyor.
Hem eğlenmek hem de yeni güzellikler görmek için…

Tam teşekküllü telsiz ve GSM telefon seyir cihazı donanımları sayesinde kendinizi güvende hissedeceğiniz yat kiralama servisi tatilinizi unutulmaz hale getiriyor. LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti ve daha pek çok düzenlemeye sahip yatımız, siz değerli tatilcileri huzurun koynunda neşeli bir gezintiye çıkarıyor.

Dileyen misafirlerin kano gibi su sporları da yapabildiği mavi yolculuğa katılanlar, Türkiye ve Yunan adalarının bakir koylarında eğlenceye doyuyor!

Hem stres atmak hem de özel hissetmek için, yat kiralama hizmeti yanınızda…