Özel Yat Kiralama

Lüks, eğlence ve olağanüstü bir deneyim

Lüks bir yat kiralayarak Türk adasına şık bir şekilde yelken açın. Özel yat kiralama hizmetimiz sizi ve sevdiklerinizi rahatlatan ve heyecanı kucaklayan unutulmaz bir yolculuğa çıkarır. Size rehberlik edecek, konfor ve gönül rahatlığı sağlayacak, özel olarak atanmış bir mürettebat ile tam donanımlı yatlar sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş hizmet, esneklik ve ayrıcalığın tadını çıkartacağınız başkalarını beklemeye gerek duymayacağınız bu tur başka hiçbir turla kıyaslanamaz.

Özel yatlarımız, rahat uyku kabinleri, yemek, dinlenme ve eğlence alanları ile size su üzerinde birkaç gün geçirme fırsatı sunar! Önceden belirlenmiş bir güzergah olmadan, hem karada hem de denizde nereye gitmek istediğinize karar vererek dizginleri elinize alabilirsiniz. Elbette ekibimiz ziyaret edilecek en iyi yerler konusunda size tavsiyelerde bulunmak için burada.

Bir ömür boyu sürecek olan bu yelken macerası, sevdiğiniz insanlarla size gerçekten eşsiz bir deneyim yaşatır. Öyleyse ne bekliyorsunuz?

Özel yatlarımızda özel duş ve tuvaletin yanı sıra klima ve çok daha fazlasını içeren çift kişilik kabinler bulunmaktadır. Ayrıca güneşlenme koltukları, şezlongları ve servis kitleri ile 16 deniz miline ulaşan hıza ve yelken kapasitesine sahiptirler. Özel yat kiralama ile hayalinizdeki tatili gerçekleştirin.

Bekle, dahası var! Tam teşekküllü GSM telefon hizmeti ve navigasyon cihazlarına sahip olan yat kiralama hizmetimiz, tatilinizi unutulmaz kılmak için gerekli güvenliği sağlamaktadır. Sadece bu değil, yatlarda eğlenceli bir araç içi deneyim yaratmak için LCD TV’ler, DVD oynatıcılar ve müzik çalarlar da bulunuyor.

Türkiye’nin el değmemiş koylarında ve Yunan adalarında maceraya atılırken kano ve şnorkelli yüzme gibi çeşitli su sporlarına katılın. Yat kiralama hizmeti, özel bir ortamda stresinizi atmanıza yardımcı olacaktır.

Hayatınızın en güzel anlarını yaşarken doğanın güzelliğinin tadını çıkarın!