Kekova Özel Yat Kiralama

Lüks, eğlence ve dolu dolu bir tatil…

Özel ve yatılı yat kiralama hizmeti, sizi ve sevdiklerinizi huzurun ve neşenin kucaklaştığı keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz konaklamalı tekne turu servisinde tekne personeli ve tüm donanımlara sahip olan yat seçeneği siz değerli misafirlerimize mavi turun konforunu yaşatıyor.

Her kabinin kendine ait duş ve WC seçeneği, klima rahatlığı ve daha pek çok olanağıyla fark yaratan özel yat kiralama hizmeti, size hayallerinizdeki tatil imkanını sunuyor. Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderi, sandalye ve servis takımı bulunmaktadır.

Tam teşekküllü telsiz ve GSM telefon seyir cihazı donanımları sayesinde kendinizi güvende hissedeceğiniz yat kiralama servisi tatilinizi unutulmaz hale getiriyor. LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti ve daha pek çok düzenlemeye sahip yatımız, siz değerli tatilcileri huzurun koynunda neşeli bir gezintiye çıkarıyor.

Dileyen misafirlerin kano gibi su sporları da yapabildiği mavi yolculuğa katılanlar, Türkiye ve Yunan adalarının bakir koylarında eğlenceye doyuyor!

Yardıma mı ihtiyacınız var?