Antalya’dan Demre ve Kekova Turları

Antalya’dan ek bir transfer de dahil olmak üzere heyecan verici Kekova ve Demre turumuza gelin, en doğal bölgelerden bazılarını ve daha uzaktaki tarihi yerleri keşfedin.

Demre’ye hiç gitmemiş olanlar sık sık kendilerini neyi ziyaret edeceklerini ve şehre nasıl ulaşacaklarını araştırarak vakit geçirirken bulurlar. Bazıları tarihi yerleri kendi başlarına keşfetmeyi tercih etse de, biz Antalya’ya gidip gelmenin zahmetini ortadan kaldıran bir paket sunmak istiyoruz. İşte bu yüzden Antalya-Kekova-Demre turumuz sizi bölgenin en iyi seçkilerini bir araya getiren aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor!

Tekne turumuzdan başlayarak, kaplumbağaları görme şansı yakaladığınız Karemlik Koyu ve Esmeralda Koyu gibi güzel yerlere yelken açarken gözlerinizi Akdeniz’in büyüleyici safir sularından alamayacaksınız! Batık Şehir‘in büyüleyici antik kalıntılarının ve Simena Kalesi çevresindeki ilgi çekici lahitlerin tadını çıkarmak için tarih meraklısı olmanıza gerek yok. Karaya döndüğünüzde, asıl öne çıkan nokta, kayalıklara oyulmuş kaya mezarlarının hem Türk ziyaretçileri hem de yabancıları cezbettiği Myra Antik Kenti.

Diğer tur misafirlerini tanımak için harcayabileceğiniz ortak bir deneyimden yana seçiminizi yapın. Ya da deneyimi yalnızca arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşma fırsatı için, tam günlük özel Antalya turunu tercih edin, ihtiyacınız olan mahremiyeti sağlayın ve benzersiz bir gezi yapın.