Kalkan’dan Demre ve Kekova Turları

Yoğun talep nedeniyle Kalkan’dan düzenlenen Demre-Kekova turu, tur seçimlerimize heyecan verici yeni bir ektir ve oraya nasıl gideceğiniz konusunda endişelenmeden bölgenin en doğal yerlerini ve antik kalıntılarını keşfetmeyi mümkün kılar.

Heyecan, doğa, rahatlama ve tarih – bu tur sayesinde siz ve sevdikleriniz unutulmaz anıları paylaşabilirsiniz. Tabii ki, bu sadece gördüğünüz farklı yerlerin fotoğraflarını çekmekle ilgili değil, aynı zamanda anın değerini bilmekle de ilgilidir, böylece benzersiz deneyimlerinizi tam olarak hissedebilir ve en üst düzeyde eğlenebilirsiniz!

Kalkan’dan başlayan bu tur, son derece lüks ve konforlu bir gezi yapmak isteyenlere ve deneyimlerini yalnızca arkadaşlarıyla ve ailesiyle paylaşmak isteyenlere önerilir. Kekova’nın en muhteşem koylarından bazılarında yüzmeyi dört gözle bekliyorsanız, sizi teminat altına aldık. En popüler seçimlerimiz arasında muhteşem mavi suları ve su sporları aktiviteleriyle ünlü, güzel Esmeralda Koyu ve Gökkaya Koyu bulunmaktadır. Karaya vardığımızda, Likya Medeniyetleri Müzesi‘ni, St. Nicholas Kilisesi‘ni ve Myra’nın ünlü kaya mezarlarını ziyaret ederek antik Myra‘da yaşamın nasıl olduğunu görürken zamanda yolculuk yapacaksınız.