Kaş’tan Mavi Yolculuk

Doğa, dinlenme, macera ve keşif arıyorsanız, Kaş’tan başlayan bir dizi Mavi Yolculuk turu ile karşınızdayız.

Hareketli Kaş kasabası başlı başına harika bir destinasyondur ve anakaradaki muhteşem sahil şeridinin ve plajların tadını çıkardıktan sonra, yapılabilecek en iyi şey sizi Kekova’ya, Demre’ye ya da daha ötesine götürecek bir Mavi Yolculuk turudur.

Kaş, Kekova ve Demre’yi keşfeden tur paketlerimizin eşi benzeri yok ve bölgedeki en güzel yerlerden bazılarına erişim sağlamayı amaçlıyoruz. Bazı insanların diğerlerinden daha fazla zamanı olduğunu anlıyoruz ve bu nedenle 4 gün / 3 gece yolculuktan başlayarak seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var.

Mavi Yolculuk turunda ziyaret edeceğiniz heyecan verici yerler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki turlara tıklayın. Kristal berraklığındaki suları ve hoş sıcaklığı ile cenneti temsil eden çarpıcı koylar, dalış yapmanızı bekliyor. Öne çıkan yerler arasında İnönü Koyu, Gökkaya Koyu ve Akvaryum Koyu bulunmaktadır. Yüzme destinasyonlarınızla birlikte, kaleden nefes kesen manzaralar sunan şirin Kaleköy (antik Simena) köyü ve Aperlai harabelerine Likya Yolu yürüyüşünün bir kısmı da dahil olmak üzere karada keşfedilecek çok şey var. Ve antik Myra‘nın gizemli uçurum mezarları.