Kaş’tan Kekova’ya Tekne Turları

Kaş’ta yapılacak en iyi şeylerden biri, muhteşem Kekova bölgesini keşfederek unutulmaz bir tekne turu yapmaktır. Adını anakaraya çok uzak olmayan Kekova Adası’ndan alan bölge, tarihi ve doğal güzelliğin ilginç bir karışımı ve su altında keşfedilecek çok şey var.

Kaş – Kekova turu, bir tekne turunda aradığınız her şeyi birleştirir: Masmavi sular, eşsiz yerler, çarpıcı doğal manzara, heyecan, iyi yemek ve sosyalleşme. Güvendiğimiz mürettebatımız sizi, muhteşem Yağlıca Koyu ve Tersane Koyu da dahil olmak üzere tadını çıkarmanızı bekleyen çarpıcı koyların en seçkin yerlerine getirerek Kekova’nın su altı kalıntıları arasında nadide bir yüzme şansı sunuyor. Kekova bölgesinin panoramik manzarasını sunan ve kesinlikle kaçırılmaması gereken Simena Kalesi‘ni ziyaret etmek için tekneden inmeden önce Batık Şehir Kekova‘dan da geçeceksiniz!

Kaş’tan Kekova bölgesinde mükemmel bir tur için, tamamen özel tekne turunu tavsiye ediyoruz; tekneyi kendinize kiraladığınızda, tüm günü sadece aileniz ve arkadaşlarınızla geçirebileceksiniz- birlikte eğlenmek için gerçekten özel bir deneyim.