Kalkan’dan Demre ve Kekova Turları

Kalkan kalıyorsanız, Kekova ve Demre’nin en ünlü arkeolojik sit alanlarını bir turla gezebilirsiniz. Türkiye’nin bu bölgesi tarih açısından zengin ve nefes kesen turkuaz suları ile ünlü, bu yüzden ikisini birleştiren bu turdan daha iyi bir deneyim kazanacaksınız!

Kalkan’dan Demre-Kekova turumuz sizi rahatlama, keşif ve en önemlisi eğlence dolu bir güne davet ediyor! Yolculuğunuzu sorunsuz hale getirmek için sizi Kalkan’da aldığımız andan gün sonunda geri getireceğimiz ana kadar her şeyi ayarladık.

Turumuz, Esmeralda Koyu ve Burç Koyu gibi bölgenin en çarpıcı koylarından bazılarının tadını çıkarma şansı bulacağınız Kekova Adası çevresinde harika bir tekne turundan oluşmaktadır. Ancak bununla kalmayacağız; Simena Kalesi ve Kekova Batık Şehri dahil olmak üzere hem denizden hem de karada antik Likya kentlerinin kalıntılarını göstereceğiz. Bir diğer önemli nokta ise Roma tiyatrosu ve antik Myra‘nın kaya mezarlarıdır.

Bu özel turda sizinle ilgilenelim ve gününüzü olabildiğince unutulmaz kılmaya yardımcı olalım. Yakında görüşmek dileğiyle!